Vinařství Itálie

Ca del´Sette, Gambellara, Veneto

Ca 'del Sette je rodinný podnik s vinicemi, který vlastní od roku 1865 a má více než 150 let zkušeností v oblasti vinařství, a to díky tradicím předaných pěti generacemi vinařů. Z této vášně se zrodila společnost, která se nachází ve REGIONECH VERONA A VICENZA, VE VINAŘSKÉ OBLASTI VENETO. Zabývá se pěstováním hroznů révy vinné, výrobou a prodejem vín jak tichých, tak šumivých vín. Filozofií společnosti je především úcta k přírodě.

Vinařství San Osvaldo

Vinařství San Osvaldo bylo založeno v třicátých letech baronem Lajos Babos (bývalý admirál rakousko-uherského námořnictva), který se rozhodl usadit v oblasti Benátska a založil v Loncon di Annone Veneto vinařství. Fylozofií vinařství je vášeň a pečlivá péče  s odkazem na tradice.

Vinařství Cantina Castelnuovo del Garda 

Vinařství Cantina Castelnuovo del Garda se rozkládá v blízkosti slavné Verony a jezera Lago di Garda. Bylo založeno v roce 1958 a dnes sdružuje více než 250  nejlepších producentů hroznů v této rozsáhlé kopcovité oblasti. Tato oblast zahrnuje zóny produkce vín s chráněným označením původu DOC, tj.  Bardolino, Bianco di Custoza, Lugana a od roku 2001 též oblast vína Bardolino Superiore. Fylozofií vinařství je neustálé zlepšování kvality vín za využití co nejméně invazivních technologií jak na vinicích, tak ve vinných sklepech. Cílem je dosáhnout plné spokojenosti zákazníků.

Vinařství Azienda Agraria Claudio Morelli

Jde o rodinné vinařství, které předává své znalosti a tajemství výroby vína z generace na generaci. Motto vinařství: Být vinařem neznamená pouze vyrábět víno,  je to víc! Je to o lásce a respektu k přírodě, která nás obklopuje. Je to o inspiraci, kterou získáváme z naší přírody! Vinařství se nachází v kopcích nad mořem ve městě Fano, region Marche. Bianchello Metauro a Sangiovese jsou hlavní pěstované odrůdy na 22 hektarech vinic. Roční produkce činí zhruba 110 000 lahví.

Vinařství Agricole Selvi

Vinařství Agricole Selvi založila v roce 2006 Andrea Falorni. Její přání bylo pokračovat rodinné tradici, která je v oboru vína již více než 4 generace. V roce 2012 Andrea mění firmu na moderní a dynamickou společnost. V roce 2014 nastává významný zlom; Andrea se seznámí s Piergiorgio Castellani a budují spolu vinařství, které vyrábí skvělé víno v oblasti Toscana, Campania, Puglia a Sicilie.

Vinařství Fattoria Giuseppe Savini

Vinařský region Abruzzo, město: Morro d'Oro. Více než 50 let zkušeností, láska k vínu a neustálé zlepšování kvality, to je vinařství Fattoria Giuseppe. Vinařství  Giuseppe Savini produkuje nejtypičtější Montepulciano d'Abruzzo v čele s Trebbiano d'Abruzzo a Pecorino až po mezinárodní vína, Chardonnay "Sotto le Stelle" si zaslouží zvláštní zmínku. Společnost vyrábí také vynikající extra panenský olivový olej, získaný z pečlivé péče a výběru nejlepších oliv.

 Vinařství Cantine Povero

Jedná se o špičkového producenta italských vín, jejichž vinice leží v Piemontu. Cantine Povero je rodinné vinařství, předávající si své znalosti z generace na generaci. ……..naleznete zde několik řad vín, která Vás potěší svou kvalitou a vhodností k dané příležitosti. Posuďte sami: "Fratelli Povero Estates (Tenuta Fratelli Povero)" - Pouze z hroznů těch nejlepších vinic na písečných kopcích Roero. "Traditional Wines (Vini della tradizione)" - Červená vína z Piemontu par excellence, vyprávějí legendy tohoto nádherného a slavného vinařského regionu Itálie. "Wines for everyday (Vini per tutti i giorni)" -  Čerstvost a vůně mladých vín z Monferrata. "Sparkling Wines (Spumanti)" - Oslava zvláštních okamžiků s elegancí italského šumivého vína. "Generic Wines (Vini generici)" - Vína, která Vás doprovodí v každodenním životě. "Bag in box" - Kvalita vín Cantine Povero v inovativním, praktickém a bezpečném balení.

WEBOVÉ STRÁNKY SE UPRAVUJÍ, KÁŽDÝ TÝDEN PŘIDÁVÁME DALŠÍ VINAŘSTVÍ V NAŠEM PORTFOLIU :-).