Aktuálně

Vážení zákazníci,

letní dny jsou tu a  s tím i letní zvýhodněná cena Perlsecca!

PŘI OBJEDNÁVCE 48KS CENA 75,- bez dph + 6KS ZDARMA!!!!!!

ZVÝHODNĚNÁ CENA 75,- bez dph

platí při objednávce 30ks.

CENA PŘED SLEVOU 103,- bez dph

 

PERLSECCO     I.G.T. VENETO    POLOSUCHÉ     0,75L

CA´DEL SETTE, GAMBELLARA, ITÁLIE

Perlivé víno vyznačující se jemnou ovocnou vůní, svěží a podmanivou chutí. Výborné jako aperitiv, dobře se snoubí s předkrmy, jemnými rybími pokrmy a typickou středomořskou kuchyní.

 SMOOTHIESECCO

ANANASECCO, KIWISECCO, FRAGOLASECCO

Příprava smoothie: porce čerstvého ovoce, 5 kostek ledu, 0,05 dcl Perlsecco. Hotové smoothie přelejte do velké vinné sklenice (cca 450ml), dolejte 1,5 dcl Perlseccem a ozdobte ovocem použitým na smoothie.

_________________________________________________________________________________________

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že v portfoliu VINUM IPSUM KUBATA nyní naleznete nové  sommeliérské produkty jako jsou:

sommeliérský nůž ( číšničák), cena bez DPH 388 Kč

a

sommeliérská zástěra, cena bez DPH 165 Kč

Pro stále zákazníky nabízíme zvýhodněnou cenu

 

Šťastný Nový rok!

Tento okamžik si zaslouží dokonalý přípitek. Oslavte příchod nového roku šumivými víny našeho portfolia z vinařství CA´ DEL SETTE a Montelvini. Šťastný Nový rok a šťastný i nový rok vám všem!  

Doba adventní..Bublinky, bublinky!!!!

Je tu doba adventní a nový rok se rychle blíží. Tyto okamžiky si zaslouží dokonalý přípitek. Oslavte příchod nového roku šumivými víny našeho portfolia z vinařství  CA´ DEL SETTE a Montelvini. Přejeme vám krásné adventní chvilky s našimi víny! 🙂

 

Mladá a Svatomartinská vína 2018

SKVĚLÁ MLADÁ A SVATOMARTINSKÁ VÍNA 2018 ZA NEODOLATELNÉ CENy Vážení milovníci kvalitních vín Jen málokdo se Vám každý rok připomene, že „zase bude mít svátek“. Rok se sešel s rokem a opět budete mít možnost vzpomenout si a oslavit všechny jménem MartinJ. MLADÁ A SVATOMARTINSKÁ VÍNA se kvapem blíží. Nastal čas, nabídnout Vám ročník 2018. Abych se ujistil, že jsem se minulý rok rozhodl dobře, nechal jsem si k přechutnání několik láhví jak Mladých tak Svatomartinských vín z roku 2017. I po roce byla velice pěkná, šťavnatá a bez jakékoliv vady! Do nabídky pro rok 2018 tedy zařazuji vinařství, která Vás jistě nezklamou! Je mi ctí pro rok 2018 nabídnout MLADÁ A SVATOMARTINSKÁ VÍNA z vinařství, které většina z Vás již dobře zná i osobně: Vinařství Šabata, Zaječí Vinné sklepy Tibor Zapletal, Velké Bílovice VZHLEDEM K OMEZENÉMU MNOŽSTVÍ TĚCHTO VÍN SI „MLADÁ I SVATOMARTINSKÁ VÍNS REZERVUJTE VČAS
VINAŘSTVÍ ŠABATA, ZAJEČÍ
Speciální, velice limitovaná edice mladých vín, vzniklých v úzké spolupráci Vinum Ipsum Kubata s rodinným vinařstvím Šabata ze Zaječí.)
TIBOR ZAPLETAL – VELKÉ BÍLOVICE
Tibor je bestseller v portfoliu Vinum Ipsum Kubata – a to nejen ve Svatomartinských vínech. Kdo zná jeho vína ví, že bez něho jen těžko může žít. Kdo ho nezná, po prvním doušku pochopí!